Ai, tēvu zemīte, tavu jaukumiņu! Kristiāns Frīdenbergs (7.b)

October 21, 2017

 

Latvija ir skaista un zaļa valsts, kurā dzīvo latviešu tauta. Es domāju, ka latviešiem ir daudzas vērtības, ar kurām var lepoties.

Latvijā ir tradīcijas, kuras ir īpašas, jo tās ir tikai mums, piemēram, vasaras saulgrieži jeb tautā saukti “Jāņi”. Saulgriežu laikā daudzas tautas tradicionāli atzīmē saulgriežu svētkus. Latviešiem tie ir Jāņi un Ziemassvētki. Man ļoti patīk, ka vasaras saulgriežu laikā ir visgarākā diena un visīsākā nakts, bet ziemas saulgriežos – visīsākā diena un visgarākā nakts.

Latvijā ir visi četri gadalaiki, un man tas patīk, jo katram gadalaikam piemīt kas īpašs. Ziemā ir sniegs, un tas ļoti patīk bērniem, jo viņi var braukt ar ragaviņām vai iet celt sniegavīrus. Pavasarī skaisti dzied putni, vasarā var iet peldēties jūrā, ezeros un upēs. Rudenī kokiem sārtojas lapas dažādās skaistās krāsās.

Mūsu valsts var lepoties arī ar sportistiem, piemēram, Kristapu Porziņģi, kurš šogad spēlē “NBA” jeb nacionālajā basketbola līgā. Latvijas vadošais bokseris Mairis Briedis izcīnīja pirmo vietu pasaules čempionātā boksā.

Es domāju, ka Latvija ir ļoti skaista un katrai Latvijas pilsētai piemīt kas tāds, kas nav nevienai citai pilsētai, piemēram, man ļoti patīk, ka Ogrē ir mežs, un tas nozīmē, ka visi Ogres un arī citu pilsētu iedzīvotāji var veikt pastaigas svaigā gaisā. Ventspils ir viena no retajām Latvijas pilsētām, kas atrodas jūras krastā, tāpēc tā ir lieliska vieta, kur var atpūsties.

Latvija atrodas Baltijas jūras krastā, tāpēc daudzi Latvijas iedzīvotāji var priecāties par skaisto jūru.

Man ļoti patīk jūra, un es esmu laimīgs, ka dzīvoju Latvijā.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2023 by The Book Lover. Proudly created with Wix.com

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now